Angajam AGENT TURISM in BUCURESTI si SIBIU
06-06-2019

Candidatul ideal:
Persoana dinamica, adaptabila, cu urmatoarele aptitudini:
  • experienta intre 1-3 ani;
  • capacitatea de a intelege dorinta clientului si de a o transpune intr-o oferta adecvata;
  • capacitatea de a transmite toate informatiile necesare calatoriei in bune conditii;
  • atentie la detalii, buna stapanire a lucrului cu cifrele si cu banii;
  • capacitate organizatorica;
  • implicare, entuziasm si dorinta de success;
  • capabil sa lucreze sub presiune la mai multe task-uri simultan;
  • finalizarea sarcinilor, acuratete in intocmirea documentelor;
  • colegialitate, profesionalism;
  • cunostinte avansate operare PC;
  • abilitati de comunicare (scris / vorbit) in limba engleza, obligatoriu.

Descrierea postului:
  • Intocmirea, prezentarea si vanzarea produselor turistice externe si interne;
  • consilierea clientilor in alegerea serviciilor turistice;
  • rezervarea serviciilor turistice si a biletelor de avion;
  • urmarirea derularii actiunii turistice;
  • intocmirea documentelor fiscale si a documentelor de calatorie;
  • derularea contractelor incheiate cu furnizorii externi / interni si contactul permanent cu acestia
  • prelucrarea ofertelor si introducerea in sistemul de rezervari
  • verificarea si gestionarea ofertelor si a rezervarilor
  • suport pentru departamentele de front si back-office
  • instruire si sustinere permanenta;
  • sansa de afirmare intr-un domeniu dinamic
Cei interesati pot trimite CV-uri la adresa de e-mail secretariat@kusadasi.ro.

Angajam Secretara - SEDIU CENTRAL BUCURESTI
06-06-2019

  • preia apelurile telefonice si le directioneaza mai departe catre liniile interioare;
  • preia si directioneaza mesajele pentru personal; ofera informatii generale;
  • primeste vizitatorii; se asigura ca în mod constant cei care suna sau vin în vizita sunt tratati cu amabilitate si profesionalism;
  • trimite si primeste corespondenta (prin fax, posta-curier, e-mail etc.) pentru personalul companiei; înregistreaza documentele;
  • organizeaza sistemul de arhivare a documentelor;
  • incheie si inregistreaza contracte cu agentiile partenere;
  • stabileste si mentine relatii cu diversi furnizori de servicii de întretinere a echipamentelor, birotica si curatenie, de consumabile birou, produse de protocol (cafea, apa, bauturi racoritoare), mobilier etc.
  • cunostinte temeinice operare PC;
  • cunostinte de limba engleza la nivel mediu/avansat;
  • cunoasterea sistemelor de operare si a utilitatilor de secretariat;
  • aspect fizic placut si o prezenta agreabila;
  • abilitati de comunicare, de relationare cu diferite tipuri de persoane;
  • abilitati de lucru in echipa;
  • disponibilitate si capacitate de a invata;
  • capacitate de comunicare excelenta;
  • capacitate de organizare personala si disciplina a muncii;
  • rezistenta la stres;
  • capacitate de a pastra confidentialitatea informatiilor interne si externe;
  • fara cazier si conflicte majore la locurile de munca anterioare.

Angajam Marketing Specialist - SEDIU CENTRAL BUCURESTI
06-06-2019

  • experienta intre 1 - 3 ani
  • simt estetic, creativitate, atentie la detalii, atentie distributiva;
  • excelente abilitati de comunicare si relationare;
  • capabil sa lucreze sub presiune la mai multe task-uri simultan pentru respectarea deadline-urilor;
  • cunostinte minime de Adobe Photoshop / Illustrator
  • abilitati de comunicare in limba engleza obligatoriu.
  • alcatuirea strategiei de promovare a ofertelor agentiei, in mediul on-line (e-mail, Facebook, Google);
  • demararea campaniilor offline (tranzit, outdoor mesh, digital signage, print-uri, materiale promotionale etc) pentru agentie sau pentru parteneri.
  • setarea campaniilor de e-mail marketing conform obiectivelor agentiei si implementarea lor,